Získať aplikáciu Adobe Flash Player

MUDr. Jozef Janovský gynekológ a pôrodník Košice

82%
Pridať hodnotenie
MUDr. Jozef Janovský - gynekológ a pôrodník
Celkové hodnotenie na základe 27 hodnotení pacientov.
Kontakt Myslavská 644/190/A, 04016 Košice zobraziť celý kontakt, mapu a ordinačné hodiny »
« skryť kontakt
Vyžiadať
doplnenie údajov

Kontakt

JUHAMED s.r.o.
Myslavská 644/190/A
04016 Košice

Hodnotenie lekára (27 hodnotení)

Pridať hodnotenie
Registrovany uzivatel
pred 2 mesiacmi
Tak ja tohto lekára neodporúčam. Takmer mi zabil babo,a to len preto, že nechcel pripustiť aj možnosť, že som otehotnela neskôr ako to vyrátal jeho program. 3 týždne mi hovoril, že bábo je menšie o 10 dní ako to jemu vychádzalo, posielal ma na kyretáž. Moje argumenty o tom, či nemôže byť mladšie nechcel akceptovať, lebo som mala pravidelnú menštruáciu, čiže som musela mať aj pravidelnú ovuláciu a isto je babo degenerované. Pričom som bola u neho 3x na sone, babo rástlo, bolo veľke stále -10 dní, hormóny sa mi zvyšovali. Odmietla som kyretáž, napísal mi to aj do správy. Ešte ma sprdol aká som nezodpovedná, že môžem vykrvácať a bla,bla. Išla som k inému lekárovi, ktorý ma najprv ani nechcel vyšetriť, kedže som mala v správe, že mám mŕtvy plod a že Dr. je odborník a po ňom ma vyšetrovať nebude.Tak som ho s plačom uprosila,že neverím,že ma doktor pravdu. Tak ma vyšetril a bilo srdiečko. Hovoril,že je ešte slabé,že bije len deň-možno dva. Takže keby som počúvla lekára, tak už min 10-12 dní by som bola vyčistená a ani by som sa nedožila bijúceho srdiečka. Preto k tomuto lekárovi nepôjdem už ani po recept,ani po nič!!!
Registrovany uzivatel
pred 3 mesiacmi
Som 12 rokov pacientkou tohto lekára, vždy mi pomohol a nič nezanedbal. So sestričkou som nikdy nemala problém, vždy mi všetko vysvetlila a bola milá.

Ďalšie hodnotenia sú viditeľné iba registrovaným návštevníkom.

Registrácia je bezplatná a nezaberie Vám viac ako 1 minútu.
Vďaka registrácií získate:

  • možnosť lekárov hodnotiť
  • uvidíte všetky hodnotenia
  • budete sa môcť zapojiť do našich súťaží
  • vytvorí sa Vám zoznam Vašich lekárov

Zaregistrovať sa | Prihlásiť sa (ak ste už zaregistrovaný)

Odporúčaní lekári
Reklama

Fatal error: Call to a member function redirect() on a non-object in /data/l/e/lekar.sk/versions/version.1.2.6-git/protected/components/Controller.php on line 89